Harpuny » Sporasub harpuny pneumatické

Sporasub harpuna One air 100cmOne Air je pneumatická harpuna s hlavní ve tvaru sépie vyrobena pomocí nového výrobního procesu. Hlaveň má uvnitř speciální žebra pro zesílení a eliminaci deformace. Tento tvar optimalizuje vztlak harpuny pod vodou, čímž se zlepšuje i manévrování se zbraní.

Hlaveň má 11mm a disponuje patentovaným vakuovým systémem STC X-Power. Tento systém zabraňuje vniknutí vody do hlavně při nabíjení a při výstřelu píst nemusí překonávat odpor vody v hlavni, což výrazně zvyšuje výkon harpuny. Protože do harpuny nevniká voda, tak je také lehčí a lépe se ovládá. Pro více informací navštivte http://www.stcitalia.net/x-power.html

Spoušťový mechanizmus má tři stupně a je umístěn uvnitř hlavně, což umožnilo použití rukojeti jako u gumových harpun, která je spojena s hlavní bajonetem. Ruka je tak výš v ose šípu a ne pod hlavní jako u tradičních pneumatických harpun a míření je tak přesnější a intuitivnější. Rukojeť lze snadno sejmout a získat tak přístup k ventilu pro tlakování harpuny. Hlaveň a mechanizmus spouště jsou namazány speciální vazelínou s malým obsahem oleje.

Standardně je harpuna dodávána s „holým“ šípem Tahitian z nerez oceli bez nabíjecích „ploutviček“.

Naviják lze připevnit i sundat bez nutnosti demontáže rukojeti.

Doporučená prodejní cena: 11270.00 Kč
11270.00
« Zpět